
Wil je weten wat er deze week gaat gebeuren in Goede tijden, slechte tijden? Wij vertellen het je in onze vooruitblik.
Maandag 19 oktober
Nina schrikt als Bing zijn mond voorbij praat. Bing zet zijn vraagtekens bij de liefde tussen Nina en Daan. Judith heeft woningnood en hoopt bij Linda terecht te kunnen.
Dinsdag 20 oktober
Rik verrast Shanti met een spectaculair huwelijksaanzoek. Ilyas doet tegenover zijn vader alsof Jojo een vreemde is. Henk brengt Laura in gevaar. De spanningen tussen Nina, Bing en Daan komen tot uitbarsting.
Woensdag 21 oktober
Heel Meerdijk is in shock door wat er tijdens het huwelijksaanzoek is gebeurd. Daan probeert te redden wat er te redden valt. Richard probeert via Leon l'Absence te kopen.
Donderdag 22 oktober
Jojo heeft Ilyas nodig in deze moeilijke tijd. Daan krijgt met een groot verlies te maken. Judith valt door de mand. Janine zet samen met Amelie haar masterplan in werking.
Goede tijden, slechte tijden is maandag t/m donderdag te zien om 20:00 uur op RTL 4.