/

Bear Grylls krijgt eigen reality show bij NBC

Avonturier blijft doen waar hij goed in is

Laat Bear Grylls achter op de maan en hij vindt zonder al teveel problemen de weg terug naar huis. De survivalspecialist is niet te stoppen.

Professionele viespeuk

De afgelopen jaren hebben we avonturier Bear Grylls op het beeldscherm dingen zien doen waarbij we vol afschuw en met plaatsvervangende walging van de bank vielen. De charmante, maar een tikkeltje gestoorde survivalgoeroe verorberde de meest grote, sappige en krioelende larven, sliep in een gestorven, uitgeholde kameel en dronk zijn eigen urine

Moderne MacGyver

Alles om het vege lijf te redden van de ondergang. Want niemand anders dan Bear Grylls bezit de trucjes om in de meest afgelegen en ondoordringbare gebieden de strijd aan te gaan met honger, met de natuur en met de weerelementen. Grylls is de MacGyver van de eenentwintigste eeuw, maar dan zonder zakmes en paperclips. Geef Grylls wat dode dieren en een stroomversnelling en hij surft een ogenblik later op een surfplank gemaakt van koeienhuiden naar de bewoonde wereld. 

Get Out Alive

Bear Grylls is goed in wat hij doet en heeft na Discovery's Ultimate Survival zijn strepen dubbel en dwars verdiend. Dat hij nu voor de Amerikaanse televisie- en radionetwerk NBC gaat avonturieren, mag dan ook niet al teveel verbazing wekken. In het nieuwe programma, met de werktitel Get Out Alive, zullen twee teams het tegen elkaar opnemen om een wilde habitat te doorstaan. Locaties zijn nog niet bekend, maar wij opperen een heftig nachtje in de krochten van de Hollandse hoofdstad. 

Beestachtige remix van Discovery's Shark Week

Underwater is het nieuwe underground

Haai haai! Genoten laatst van de Shark Week op Discovery Channel? Deze muzikale YouTube-gebruiker in elk geval wel. En daar genieten wij dan weer van.

Soms of eigenlijk altijd lijken mensen net dieren

Wereldnatuurfonds vergelijkt mens met dier

De reclames van het WNF halen het niet bij BBC's Earth, maar ze blijven wel altijd hangen. Dit is er ook eentje in de categorie 'stof tot nadenken'.

Deze week in Veronica Magazine

  • Ze is Fast & Furious: Ze is Michelle Rodriquez
  • De magie van Golden Boy Matthijs van Nieuwkerk
  • Film: Channing Tatum in White House Down
  • Backstage: De geheimen van SBS Shownieuws

Tweets

Twitter mee!