/

Borat gaat voor de lesbische liefde

Niets is veilig voor komediemaker Sacha Baron Cohen

Achter Ali G., Borat, Brüno en The Dictator zit één man: Sacha Baron Cohen. Nu gaat hij een film maken die eens níet over hemzelf gaat: The Lesbian.

Miljardair

Het verhaal gaat over een miljardair uit Hong Kong die 65 miljoen dollar uitreikt aan de man die zijn lesbische dochter Gigi kan overhalen met hem te trouwen. En het grappige is... het is nog waargebeurd ook. Rijke stinkerd en playboy Cecil Chao deed dit in het echt, maar tevergeefs.

Typetjes

In Brüno kon Baron Cohen al een homoseksueel spelen. Zelfs schaamteloos paraderen in een 'mankini' als Borat was geen probleem. Maar een vrouw... dat gaat hem waarschijnlijk iets te ver. Nu neemt hij de rol van de flamboyante vader op zich. En zijn typetjes kennende, zullen de grappen hard maar vermakelijk zijn. Om je vingers bij af te likken natuurlijk.

Welke stereotypen blijven over?

De vraag is natuurlijk: hoe ver kan Sacha de stereotypen uitmelken? De Aziaat Chao ontbrak nog in zijn lijstje. Wedden dat er iets met Gangnam Style gedaan wordt? Misschien moet hij, na 'wigger' Ali G., eens een echte zwarte man spelen (Robert Downey Jr. deed dat al eens met verve in Tropic Thunder). Of een nerd op de middelbare school. Of een politicus. Of... ooit houdt het eens op. Maar zolang zijn films geld op blijven brengen, ach, waarom ook niet?

Wanneer de film uitkomt, is nog niet bekend. Het kan misschien even duren, want ondertussen schrijft Baron Cohen aan een parodie op James Bond.

Interview met Sacha Baron Cohen

The Dictator

Sacha Baron Cohen laat zelden iets van zichzelf zien: hij kruipt liever in de huid van een typetje. Wij spreken hem als The Dictator!

BNN haalt alles uit de kast voor homovoetballer

Frank de Boer: 'Weinig voetballende homo's vanwege motoriek'

Tijdens een speciale thema-avond gaat BNN als vanouds een taboe doorbreken. De omroep maakt zich in FC Gay sterk voor acceptatie van homo's in de voetbalwereld. 

Ferry Doedens opent stembus Homo Top 100

Coen en Sander willen roze biljetten

Hij is terug van weggeweest: De Homo Top 100! De komende tien dagen kunnen luisteraars van BNN's radioprogramma De Coen en Sander Show weer stemmen op hun favoriete gay hits.

Tweets

Twitter mee!