/

Gangnam Style beter dan Justin Bieber

Koreaanse artiest Psy domineert YouTube

Een catchy elektrodeuntje, een excentrieke Koreaan en grappige dansmoves: zanger Psy staat met Gangnam Style op nummer 1 in de Mega Top 50.

YouTube

Psy dankt zijn topnotering aan zijn videoclip, die wereldwijd een success werd op YouTube. Op dit moment is de clip al meer dan 3 miljoen keer 'leuk' gevonden op de website, waardoor het nummer de populairste video op YouTube aller tijden is.

Justin Bieber

Maar de video is nog niet het meest bekeken. Justin Bieber staat met Baby namelijk nog ver boven de Koreaan als het gaat om views: meer dan 780 miljoen. Gangnam Style moet het doen met ruim 300 miljoen, al doet het rode balkje onder Justin's clip vermoeden dat Psy populairder is.

Nummer 1

Psy is dus nu de eerste Koreaan die in Nederland een nummer 1-hit scoort. Ook in Engeland en Amerika is de iets gezette Aziaat hard op weg om nummer 1 te worden. En dat is knap, aangezien niemand weet waar het liedje nou eigenlijk over gaat.

Wat we wel weten: Gangnam slaat op de gelijknamige regio in Zuid-Korea. En dat is nogal een rijke buurt, waar de inwoners er blijkbaar een excentrieke levensstijl op nahouden. Dus willen we weer topper van Nederlandse bodem bovenaan de lijst willen: misschien moet Willem-Alexander wat losser worden en zanglessen nemen. 

Gangs knallen erop los na Gangnam Style battle

Lekker schietfuifje

Als je deuntje de inzet is van een schietpartij tussen rivaliserende gangs, dan kun je gerust stellen dat je wat los maakt bij mensen. 

Pussycat Dolls maken comeback met videoclip

Wat je met verse vis al niet voor elkaar krijgt

Natuurlijk gaat het hier niet over de échte Pussycat Dolls met Nicole Scherzinger. Nee, dit zijn vijf scháttige kittens die (onbewust) op de maat van de muziek bewegen.

So You Think You Can Plastic Army Dance

Plastic soldaatjes stelen show in videoclip

Zie je nou wel papa?! Die plastic soldaatjes leven, ze hebben óók gevoelens. Sommigen willen zelfs graag dansen. Liefst in die video van Pink Martini.

Deze week in Veronica Magazine

  • Première: Leonardo is de Great Gatsby
  • De Toppers zijn terug: alles wat je niet wist
  • Fashion & Beauty Summer special
  • Nipje hier, Tukje daar: Courtney Cox kan nog jaren mee!

Tweets

Twitter mee!