Nieuwe start voor Shownieuws met Jim Bakkum
Nieuwe studio en presentatoren voor SBS show
Jim Bakkum, Hidde van Warmerdam, Beau van Erven Dorens en Bridget Maasland worden de gezichten van het geheel vernieuwde Shownieuws.
Meer ballen in Shownieuws
Nederland kan zich opmaken voor Shownieuws 2.0. Met een eigen studio en nieuwe presentatoren moet het programma meer ballen krijgen, zegt programmadirecteur Remko van Westerloo. Jim Bakkum en Hidde van Warmerdam zijn aangetrokken voor de vroege editie van het programma. Het nieuwe Shownieuws heeft één presentator, dus de heren zullen elkaar gaan afwisselen.
Beau en Bridget
De late editie wordt onder handen genomen door de meer ervaren rotten: Beau van Erven Dorens en Bridget Maasland. ‘De vroege editie is vooral gericht op nieuws, in de late editie is meer ruimte voor de hoofdrolspelers en deskundigen van dat nieuws’, schetst SBS het verschil tussen de twee tegenover NU.nl.
Shownieuws, geen RTL Boulevard
Het vernieuwde programma moet vooral niet te veel weg hebben van de concurrent op RTL. Of het inschakelen van bekende Boulevard-gezichten dan een verstandig begin is, blijft nog even de vraag. Over een week of zes kunnen we gaan vergelijken wie het leukst verslag doet van de blote bilpartij van Elton John.


