Usain Bolt trekt graag sprintje voor Cheryl Cole
Het startsein is gegeven
Nu de Jamaicaanse raket de honderd meter sprint op zijn naam heeft geschreven, is het tijd om een potje te daten. Cheryl Cole lijkt hem wel wat.
Flirten na de honderd meter
Wat iedereen al voorspelde, gebeurde gisteren. De man met de ingestudeerde gebaren ging als een speer, als een windhond, als een opgevoerd projectiel, maar vooral als eerste over de meet. En met die nieuwe olympische titel op zijn curriculum vitae is het nu tijd voor ontspanning.
Oftewel: een nieuwe vrouw aan de haak slaan. In aanloop naar het grootse sportevenement had de kortgeschoren Bolt namelijk zijn vriendinnetje, de Slovaakse modeontwerpster Lubica Slovak, de laan uitgestuurd. Om zich volledig op zijn werk te storten. Om zich vooral niet teveel te laten afleiden.
'Party met prins Harry'
Zo snel als hij was op de honderd meter, zo rap is hij op zoek naar een nieuw liefje. In de Britse krant Daily Star deed hij al voor zijn huzarenstukje uit de doeken dat hij het best leuk zou vinden als Cheryl Cole bij hem zou komen kijken. Om hem als eerste over de streep te zien komen en daarna samen te gaan feesten.
'Na de finale neem ik haar misschien wel mee uit eten. Daarna kunnen we een feestje bouwen met prins Harry. En als ik goud win, betaal ik zelfs de rekening!' Nu de honderd meter in de pocket is, is het wachten op de bereidwilligheid van Cole. Als die niet bijt, dan misschien Rihanna wel. De twee zijn in zijn nederige mening namelijk de twee mooiste vrouwen op aarde.



