/

Agendaseks is lekker

Marian Mudder doet weer van zich spreken

Marian Mudder doet er alles aan om in de picture te blijven. De roodharige zweert bij agendaseks, zo laat ze in een interview met een 35+-vrouwenblad weten.

Baantjer

Marian Mudder werd ooit bekend door haar rol in Baantjer. Nadat ze uit de serie stapte, werd het erg rustig rondom haar persoon. De laatste jaren doet de roodharige actrice weer van horen. Niet zo zeer door haar acteerwerk, maar meer door haar handel en wandel. Zo kwam eind vorig jaar naar buiten dat zij de minnares van Hans Breukhoven zou zijn. En nu heeft de parttime schrijfster in een interview met het blad Fab bekend dat ze niet alleen jarenlang gelogen heeft over haar leeftijd (ze is 54 en geen 49), maar ook dat ze zweert bij agendaseks.

Libido

Marian Mudder biecht op kwalitatieve seks te willen hebben in plaats van kwantitatieve seks. Voor die seks heeft ze een minnaar, een ex van d'r. 'We delen nu al vijf jaar het bed met elkaar en doen geen andere dingen eromheen. Nou dat werkt dus als een tierelier.' Mudder legt schaamteloos uit hoe die kwalitatieve seks werkt. 'Ik ben gewaxt, m'n haar zit geweldig en ik steek een paar kaarsen aan.' Agendaseks, zo noemt de actrice haar minnespel, is volgens haar geweldig. 'Als hij komt ben ik helemaal voorbereid en in de mood. En gelukkig blijft hij niet slapen, dus heb ik de volgende ochtend ook geen stress.'

 

De meest sexy politicus van Nederland verlaat politiek

CDA-babe Sabine Uitslag stelt zich niet meer verkiesbaar

In 2010 werd de Twentse politica Sabine Uitslag van het CDA door Veronica Magazine uitgeroepen tot meest sexy politicus van Nederland.

Anonieme liefdesverklaringen zijn het mooist

Beveiligingscamera's doen hun werk voor drankmerk

Soms lijkt iets op het eerste oog anders dan het in werkelijkheid is. Dit is geen reclame voor Coca Cola, dit filmpje laat je anders naar de wereld kijken.

Nederlandse versie Golden Girls op RTL4

Golden Girls krijgt Nederlandse remake

Er is een Nederlandse versie van de Amerikaanse serie Golden Girls in de maak, die eind augustus op RTL4 te zien is.