/

Giel Beelen stapt in huwelijksbootje

Giulia krijgt haar Romeo

3FM DJ Giel Beelen (35) gaat trouwen met zijn vriendin Giulia Wolthuis (22). De muziekkenner bracht het heuglijke nieuws in zijn eigen radioshow naar buiten.

Giel leerde zijn dertien jaar jongere vriendin vier jaar geleden kennen in een vliegtuig. Sindsdien is de presentator van De Beste Singer-Songwriter van Nederland verkocht. In zijn eigen 3FM show zei hij dat hij het tijd vond zijn liefde te bezegelen.

Picture perfect

En dus ging de muziekspecialist van De Wereld Draait Door op vakantie in Italië door de knieën. In een mooi park met een klein kerkje. Picture perfect. Dan moet je als vriendin natuurlijk wel ja zeggen. Voor Giel is het overigens niet de eerste keer dat hij een ring om een vinger gaat duwen. Eerder was hij getrouwd met Marisa Heutink.

Jan de Hoop

Een datum voor het huwelijk is er nog niet en waar ze precies gaan wonen is ook nog onduidelijk. Op dit moment wonen ze namelijk nog niet eens samen. Kleinigheden, want bekend Nederland is erg blij voor Giel. Zo liet Jan de Hoop op Twitter weten: 'Na alle ellende met andere sterren ben ik enorm opgelucht dat Giel Beelen gaat trouwen met zijn Giulia Wolthuis'.

Uitslapen

Ook collega-DJ Domien Verschuuren is in de jubelstemming: 'Nu al een onvergetelijke maandagochtend!' Band Rigby, veelal te gast in Giels studio, doet ook nog even een online shout-out, net als collega Klaas van Kruistum. Graag sluiten wij ons aan in het rijtje digitale handenschudders. We gunnen Giel een lange huwelijksreis waarin hij eindelijk eens een beetje kan uitslapen.

Vrijgezellen Wie Trouwt Mijn Zoon? bekend

Singles wonen nog bij mama thuis

De vijf vrijgezelle mannen die meedoen aan de realityshow Wie Trouwt Mijn Zoon? van SBS 6 moeten kiezen tussen hun ouders of een nieuwe liefde.

Jan Kooijman vervangt Winston in RTL Boulevard

'Ik moet nog even oefenen'

Jan Kooijman zal in juli een week lang het stokje overnemen van Winston Gerschtanowitz in RTL Boulevard. 

Pauw & Witteman eerder terug van vakantie

VARA en EO slaan handen ineen

Pauw & Witteman komen iets eerder terug van vakantie om verslag te doen van de verkiezingen.