Rebecca Romijn is terug als secret agent
Maar waar is ze eigenlijk geweest?
Sinds de X-Men films hebben we maar weinig van "onze" Rebecca Romijn gehoord.
Waar is Rebecca Romijn gebleven?
Rebecca Romijn transformeerde er nogal op los als Mystique in X-Men (excusez le mot). Maar sinds ze haar krachten verloor in X-Men: The Last Stand, lijkt ook haar carrière de magie te hebben verloren. Fans van Ugly Betty hebben haar nog langs zien komen, maar wie ooit van Special Agent Oso of Possessing Piper Rose heeft gehoord, mag doorgaan voor de koelkast.
King and Maxwell
Maar als je op de homepage van The Hollywood Reporter staat te shinen, is de wereld je nog niet vergeten. Romijn krijgt een hoofdrol als ex-secret agent in de serie King and Maxwell, gebaseerd op de personages van bestsellerpoeper David Baldacci. Het gaat vooralsnog om een pilot, maar met Baldacci zelf erbij als consultant komt de serie vast door de ballotage.
Een neus voor talent
Rebecca Romijn lijkt niet graag in de schaduw van haar echtgenoot te staan. Sowieso een lastig verhaal, met haar éénmetertachtig. Ze scheidde van de John Stamos Spoonful en belandde in de armen van Tom Cruise imitator Jerry O’Connell. Hopelijk weet Becks met King and Maxwell de familie-eer weer een beetje te herstellen!

